Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

reklama
Mitsubishi i Isuzu na Pikniku Matsuri
kalendarz 05/07 2023

Mitsubishi i Isuzu na Pikniku Matsuri

Wydarzenia / Mitsubishi / Isuzu

W czerwcu w warszawskim Służewskim Domu Kultury odbyła się największa w Warszawie impreza mająca na celu popularyzację kultury Japonii – Matsuri.

20 000 osób obejrzało ekspozycję Astara Poland, która reprezentuje marki Mitsubishi i Isuzu. Odwiedzający mogli zobaczyć dwa najnowsze modele - Mitsubishi ASX i Isuzu D-MAX.

Matsuri - Piknik z Kulturą Japońską organizowany jest przez Ambasadę Japonii w Polsce oraz kilka organizacji z Kraju Kwitnącej Wiśni działających w naszym kraju. Impreza odbyła się już po raz ósmy i miała w  tym roku na celu uczczenie ponad 100-lecia stosunków dyplomatycznych między Polską a Japonią.

Japońskie firmy i marki działające w Polsce, takie jak Mitsubishi Motors, czy Isuzu Motor oraz inicjatywy związane z kulturą japońską zapraszane są do udziału w charakterze sponsorów  w celu prezentacji swoich produktów zwiedzającym, którzy dzięki temu mogą skorzystać z oferty i pokazów japońskich restauracji, stowarzyszeń sportowych, marek motoryzacyjnych, szkół językowych czy mistrzów rękodzieła artystycznego.  Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny i każdy może wziąć w nim udział. W tym roku na pikniku pojawiło się aż 20 000 miłośników Japonii, w tym wiele rodzin z dziećmi, skuszonych licznymi atrakcjami dla najmłodszych.

„W tym roku po raz pierwszy pojawiliśmy się na Matsuri jako firma astara, która reprezentuje w Polsce dwie japońskie marki: Mitsubishi i Isuzu. Pod jednym wspólnym namiotem zaprezentowaliśmy dwa modele – nowy SUV Mitsubishi ASX i pickup Isuzu D-MAX. To była dobra okazja, aby przedstawić nową markę astara i przypomnieć tak wielkiej rzeszy Warszawiaków o japońskim dziedzictwie Mitsubishi i Isuzu. Taka forma ekspozycji i charakter imprezy pozwolił także odwiedzającym i potencjalnym klientom na swobodne zapoznanie z autami w zupełnie innej scenerii, niż typowy salon.” – podkreśliła Małgorzata Kardynia, specjalistka do spraw marketingu, odpowiedzialna za organizację wydarzenia z ramienia firmy astara Poland./oprac. ns/

źródło: Astara Poland


Tagi:
Astara, Astara Poland, Matsuri, piknik Matsuri, Mitsubishi, Isuzu, Mitsubishi ASX, Isuzu D-MAX

Zobacz podobne artykuły:

007 w Wiedniu
kalendarz 22/06 2024

007 w Wiedniu

Moto fanatyk

2024.06.22

007 Action to nowa wystawa o Jamesie Bondzie.
Droga Audi do F1
kalendarz 21/05 2024

Droga Audi do F1

Wiadomości / Wydarzenia

2024.05.21

Dlaczego 2026 rok będzie najbardziej odpowiednim momentem na debiut Audi w F1?
 Sobiesław Zasada dojechał Maluchem do Monte Cassino
kalendarz 20/05 2024

Sobiesław Zasada dojechał Maluchem do Monte Cassino

Wiadomości / Wydarzenia

2024.05.20

Po trzech dniach i 1740 km jazdy, najbardziej utytułowany polski kierowca rajdowy, dotarł Maluchem na uroczyste obchody 80. rocznicy bitwy pod Monte Cassino.
Najnowsze artykuły:
Bentley Continental GT - Elektryfikacja V8

Bentley Continental GT - Elektryfikacja V8

Prezentacje / Nowości

2024.06.23

Nowy Continental GT ma być najbardziej dynamicznym drogowym modelem marki w 105-letniej historii firmy.
Aston Martin: 90 proc. aut spotkamy na drodze

Aston Martin: 90 proc. aut spotkamy na drodze

Wiadomości / News

2024.06.23

To lepszy wynik niż w przypadku Mercedesa Klasy G.
Nowy Jeep Renegade w 2027 r.

Nowy Jeep Renegade w 2027 r.

Wiadomości / News

2024.06.22

Jeep chce w 2027 r. sprzedawać o 50 proc. więcej aut niż w 2023 r.