Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

reklama
Mio MiVue C560 - 7 stopni jasności obrazu
kalendarz 13/03 2020

Mio MiVue C560 - 7 stopni jasności obrazu

Bezpieczeństwo

Artykuł sponsorowany

Mio MiVue C560 to kamera samochodowa dla tych, którzy szukają jakości premiuj wśród produktów z tak zwanej średniej półki.

Dzięki matrycy Sony StarvisTM CMOS nagrywany obraz posiada doskonały kontrast, jasną i bogatą kolorystykę niezależnie od panujących warunków atmosferycznych i pory dnia. We współpracy z zastosowaną szklaną optyką z przysłoną F1,8 Mio MiVue C560 doskonale sprawdza się przy rejestrowaniu obrazu nie tylko w dzień ale również przy ciężkich warunkach atmosferycznych oraz w nocy. Jednym z plusów urządzenia jest możliwość 7-stopniowej ręcznej kalibracji poziomu jasności obrazu. 

Największy producent kamer samochodowych w Europie – marka Mio poszerza gamę swoich produktów z tak zwanej średniej półki na polskim rynku o model Mio MiVue C560. Jest to sprzęt wyposażony w optykę, którą znaleźć można w urządzeniach premium przy zachowaniu ceny produktów klasy średniej.

Czytelne nagranie w dzień i w nocy

Sercem każdego wiedeorejestratora jest matryca. Dzięki temu, że w urządzeniu Mio MiVue C560 wykorzystano wysokiej klasy matrycę Sony StarvisTM CMOS nagrywany obraz posiada doskonały kontrast, jasną i bogatą kolorystykę niezależnie od panujących warunków atmosferycznych i pory dnia. Szklana optyka z przysłoną F1,8 Mio MiVue C560 doskonale sprawdza się przy rejestrowaniu obrazu nie tylko w dzień ale również w trakcie jesiennej szarówki a nawet w nocy, ponadto użytkownik ma możliwość 7-stopniowej ręcznej kalibracji poziomu jasności obrazu. Dzięki czemu może on sam dostosować jasność swoich nagrań do takiego poziomu jaki jest dla niego najwygodniejszy. Nie można zapomnieć również o tym, że w Mio MiVue C560 zastosowano autorską technologię MioTM Night Vision Pro, która znacznie poprawia czytelność nagranego obrazu w warunkach niedostatecznego oświetlenia. W przeciwieństwie do innych wideorejstratorów, dzięki zastosowaniu MioTM Night Vision Pro w nocnych nagraniach, widoczna jest nie tylko droga po której porusza się samochód, ale również najbliższe otoczenie trasy. Gwarantuje to pełny obraz nagranej sytuacji podczas nocnych wyjazdów.

Pełen obraz sytuacji

W momencie, kiedy najbardziej potrzebny jest wideorejestrator niezwykle ważne jest, by móc uchwycić każdy szczegół i niewątpliwe Mio MiVue C560 to model, który bez problemu wykona to zadanie. Zastosowanie technologii H.264 w Mio MiVue C560 sprawia, że może on nagrać obraz w jakości Full HD przy rozdzielczości 1920 x 1080p przy 30 klatkach na sekundę. Dodatkowo urządzenie ma niezwykle szeroki rzeczywisty kąt widzenia, bo wynoszący aż 150 stopni. Takie połączenie daje możliwość nagrać filmy, które będą doskonale odzwierciedlać sytuacje jakie spotkały kierowcę na drodze, a jednocześnie nagrane filmy nie będą zajmowały wiele miejsca na karcie pamięci. Niewątpliwym plusem tego urządzenia jest fakt, że włącza się wraz z uruchomieniem silnika.

Podobnie jak w innych modelach tego producenta do Mio MiVue C560 można podłączyć dodatkowe urządzenia tj. Smart Box oraz tylną kamerę. Smart Box daje możliwość skorzystania z trybu parkingowego, który zarejestruje stłuczkę nawet wtedy, kiedy nie ma nas w aucie.

Aby Mio MiVue C560 zarejestrował wszystkie istotne momenty w trakcie postoju oraz jazdy zadba trzyosiowy sensor przeciążeń G-Sensor. W sytuacji, gdy zdarzy się stłuczka lub inne nagłe zdarzenie sensor automatycznie archiwizuje nagranie na naszym wideorejestratorze.

Wysoka jakość w parze z estetycznym wyglądem

Mio MiVue C 560 to nie tylko przykład urządzenia, w którym można połączyć wysoką jakość przy zachowaniu konkurencyjnej ceny. Mimo, że w urządzeniu zamontowano kolorowy wyświetlacz o przekątnej wynoszącej 2 cale, to masa kamerki wynosi niespełna 68 gram, a do tego urządzenie posiada niewielkie rozmiary. Plusem Mio MiVue C560 jest dołączony do zestawu obrotowy uchwyt, który nie tylko zapewni stabilne mocowanie naszej kamerki ale pozwoli ustawić kamerę tak, by wykonywała jak najlepsze nagrania.

Urządzenie będzie dostępne u partnerów handlowych w sugerowanej cenie detalicznej 399 PLN.

RED
Źródło: Mio Polska


Tagi:
Mio MiVue C560, mio polska

Zobacz podobne artykuły:

Mio Mi Viue 795 – rejestruje szczegóły nawet w nocy
kalendarz 13/03 2020

Mio Mi Viue 795 – rejestruje szczegóły nawet w nocy

Warsztat / Bezpieczeństwo

2020.03.13

Największy producent wideorejestratorów w Europie – Mio poszerzył dostępną w naszym kraju ofertę o nowy produkt. Do sprzedaży trafi nowy wideorejestrator z rodziny Mi Vue - Mio MiVue 795.
Most Poniatowskiego w Warszawie - odcinkowy pomiar prędkości czy fotoradary?
kalendarz 11/03 2020

Most Poniatowskiego w Warszawie - odcinkowy pomiar prędkości czy fotoradary?

Warsztat / Bezpieczeństwo

2020.03.11

Zarząd Dróg Miejskich w Warszawie zrezygnował z instalacji odcinkowego pomiaru prędkości na moście Poniatowskiego i zamiast niego planuje postawić fotoradary.
Czy kobiety jeżdżą gorzej i wolniej od mężczyzn?
kalendarz 07/03 2020

Czy kobiety jeżdżą gorzej i wolniej od mężczyzn?

Warsztat / Bezpieczeństwo

2020.03.07

Ponad 80 proc. mężczyzn i blisko 90 proc. kobiet oceniło swoje umiejętności za kierownicą jako dobre lub bardzo dobre.
Najnowsze artykuły:
Mitsubishi z pomocą dla szpitali

Mitsubishi z pomocą dla szpitali

Wiadomości / News

2020.04.01

Od blisko dwóch tygodni samochody Mitsubishi wspierają służbę zdrowia w walce z pandemią.
Salon Samochodowy w Paryżu w innej formie

Salon Samochodowy w Paryżu w innej formie

Wiadomości / News

2020.04.01

Organizatorzy Paris Motor Show zasugerowali wstępnie zmiany w tegorocznej imprezie, która rozpocznie się pod koniec września.
SUV-y górą

SUV-y górą

Wiadomości / News

2020.03.31

Jak pokazują globalne wyniki sprzedaży, sedany, kombi i hatchbacki tracą na popularności na rzecz SUV-ów.

Bądź na bieżaco! Zapisz się do newslettera.