Maciej Lubiak w Oplu Adamie

W Barbórce Cieszyńskiej za kierownicą Opla Adama R2 wystartuje Maciej Lubiak, a na prawym fotelu usiądzie Tomasz Borko.
Ostatni rajd z kalendarza Polskiego Związku Motorowego, Rajd Barbórka Cieszyńska, rozegrany zostanie w ostatni weekend listopada. Znana z niezwykle wymagającego połączenia krętych beskidzkich tras i nieprzewidywalnej, często zimowej pogody „Cieszynka” od lat przyciąga na swoje odcinki wielu zawodników. Rajdem tym zakończy także Lubiak, który w tym roku powrócił do startów w rajdach.
Maciej Lubiak: Po zakończeniu sezonu RSMP postanowiłem wystartować w Barbórce Cieszyńskiej - jednym z ciekawszych rajdów, w jakich jechałem. W chwili kiedy zobaczyłem Opla Adama w akcji, bardzo mi się spodobał. Gdy miałem okazję przejechać się nim chwilę, pomyślałem jedno - mały, ale wariat. Sekwencyjna skrzynia, taka sportowa jego „nerwowość” powodują, że w aucie sporo się dzieje. Mam nadzieję ponownie poczuć przyjemność z jazdy.
Zobacz podobne artykuły:
Rusza sezon driftingu
Wiadomości / Moto sport
2026.06.26
Rajd Akropolu 2026
Wiadomości / Moto sport
2026.06.26
Maciej Serafin na mecie „Wyścigu do Chmur”
Wiadomości / Moto sport
2026.06.24
Toyota Off‑Road Festival 2026
Moto fanatyk
2026.06.26
„Nigdy nie powstanie elektryczny model 911”
Wiadomości / News
2026.06.26