Włoski rząd sprzedaje swoje limuzyny

Nowy premier Włoch Matteo Renzi postanowił zmniejszyć liczbę rządowych aut, począwszy od tych należących do Ministerstwa Spraw Wewnętrznych.
Pod młotek pójdzie 151 samochodów, które były używane przez lokalnych urzędników. Wszystkie pojazdy trafią na licytację w serwisie Ebay. Wśród tych aut są m in. Alfy Romeo, BMW, Lancie.
Obecnie włoskie urzędy dysponują obecnie liczbą ponad 59 000 pojazdów. Co najmniej 1500 z nich zostaną sprzedane w najbliższych miesiącach.
Zobacz podobne artykuły:
„Nigdy nie powstanie elektryczny model 911”
Wiadomości / News
2026.06.26
Pierwszy Maybach Atelier w Europie powstał w...
Wiadomości / Wydarzenia
2026.06.23
Toyota Off‑Road Festival 2026
Moto fanatyk
2026.06.26
Rusza sezon driftingu
Wiadomości / Moto sport
2026.06.26