Ruszyły Targi Motor Show 2014

Wczoraj dniem prasowym rozpoczęła się w Poznaniu największa tegoroczna impreza motoryzacyjna w kraju – Motor Show.
Wystawa prezentuje się imponująco, choć zabrakło kilku marek. Największą ekspozycję przygotowała grupa marek Volkswagena. Wśród nowości można zobaczyć m in. VW Golfa R, hybrydowego VW XL1, zużywającego – według zapewnieć producenta – 0,9 l/100 km. Ponadto Audi S3 Limousine, S3 Cabrio, Porsche Macan, nowości Skody – wersje Monte Carlo Roomstera i Citigo, studyjny RS2000 cabrio, a także pełną gamę modelową Seata. Dodatkową atrakcją jest specjalny tor przeszkód przygotowany przez Szkołę Auto.
Podczas targów można również zobaczyć najnowsze modele Alfy Romeo, Citroena, Fiata, Jeepa, Peugeota, Forda, Kia, Hyundaia, Infiniti, Mitsubishi, Nissana, Toyoty. Nie zabrakło także nowości Mercedesa – Klasa V, nowe modele AMG, ponadto Maserati, Ferrari i Rolls-Royce. Równolegle z targami Motor Show trwają Targi Techniki Motoryzacyjnej, podczas których rozgrywany jest Ogólnopolski Turniej Wiedzy Samochodowej oraz Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników. Więcej z targów Motor Show 2014 już w najbliższych dniach.
Targi w Poznaniu potrwają do niedzieli 30 marca. Godziny otwarcia: 10.00-18.00.
Zobacz podobne artykuły:
„Nigdy nie powstanie elektryczny model 911”
Wiadomości / News
2026.06.26
Pierwszy Maybach Atelier w Europie powstał w...
Wiadomości / Wydarzenia
2026.06.23
Toyota Off‑Road Festival 2026
Moto fanatyk
2026.06.26
Rusza sezon driftingu
Wiadomości / Moto sport
2026.06.26