Rallycross Cup pod patronatem Telewizji Polskiej

W sezonie 2015 oficjalnym patronem medialnym całego cyklu będzie Telewizja Polska.
Dzięki współpracy RC Promotor Polska z Polskim Związkiem Motorowym, wierni kibice Rallycrossu będą mogli oglądać wyścigi w telewizji. Dodajmy jednocześnie, że I i II runda tegorocznej serii Rallycross Cup odbędzie się w dniach 30 i 31 maja.
Zgłoszenia do inauguracyjnej rundy Rallycross Cup w Słomczynie nadal trwają. Dla kibiców zgromadzonych na torze, oprócz wyścigowych emocji czekają również dodatkowe atrakcje motoryzacyjne. Organizatorzy zapraszają wszystkich w ostatni weekend maja do Słomczyna koło Grójca na pierwsze w tym roku zawody.
Więcej informacji na stronie: www.rallycrosscup.pl
Zobacz podobne artykuły:
Rusza sezon driftingu
Wiadomości / Moto sport
2026.06.26
Rajd Akropolu 2026
Wiadomości / Moto sport
2026.06.26
„Nigdy nie powstanie elektryczny model 911”
Wiadomości / News
2026.06.26
Toyota Off‑Road Festival 2026
Moto fanatyk
2026.06.26
„Nigdy nie powstanie elektryczny model 911”
Wiadomości / News
2026.06.26