Ogier pożegna się z VW?
Obrońca tytułu mistrzowskiego, Francuz Sébastien Ogier może zmienić zespół w sezonie 2015.
Na razie Ogier nie przedłużył kontraktu z VW. Mistrz świata pozostaje zatem wolny. Trudno jednak sobie wyobrazić, że Ogier będzie bezrobotny.
Jost Capito, Dyrektor Volkswagen Motorsport na razie ucina spekulacje na ten temat. Nie ujawnia także, czy francuski kierowca nadal będzie bronił barw niemieckiego zespołu. Jednak jak sam Capito dodaje, oficjalna decyzja odnośnie kierowców na sezon 2015 zostanie ogłoszona w najbliższych tygodniach.
Zobacz podobne artykuły:
Rusza sezon driftingu
Wiadomości / Moto sport
2026.06.26
Rajd Akropolu 2026
Wiadomości / Moto sport
2026.06.26
„Nigdy nie powstanie elektryczny model 911”
Wiadomości / News
2026.06.26
Toyota Off‑Road Festival 2026
Moto fanatyk
2026.06.26
„Nigdy nie powstanie elektryczny model 911”
Wiadomości / News
2026.06.26