Nowe radiowozy dla Policji

100 mln złotych zostanie przeznaczonych w budżecie Policji na 2015 rok na wymianę policyjnej floty.
Planowane są zakupy m.in. radiowozów, samochodów osobowo-terenowych, furgonów, ale także śmigłowca, różnego rodzaju łodzi i quadów.
Ostatnia tak duża modernizacja policyjnych pojazdów miała miejsce w latach 2007-2010. W latach 2014-2017 planowana jest kolejna modernizacja dużej części floty. Przygotowany na ten cel budżet na 2015 rok, wynoszący ok. 100 mln zł, przeznaczony zostanie na wymianę ponad 1500 pojazdów. Wśród nich będą samochody, zarówno te nieoznakowane, jak i oznakowane. Ponadto funkcjonariusze otrzymają nowe furgony, motocykle, ruady a także śmigłowiec oraz różnego rodzaju łodzie.
źródło: KGP
Zobacz podobne artykuły:
„Nigdy nie powstanie elektryczny model 911”
Wiadomości / News
2026.06.26
Pierwszy Maybach Atelier w Europie powstał w...
Wiadomości / Wydarzenia
2026.06.23
Toyota Off‑Road Festival 2026
Moto fanatyk
2026.06.26
Rusza sezon driftingu
Wiadomości / Moto sport
2026.06.26