Nowe modele Fiata w Tychach?
Wiadomości / News / Fiat

Wicepremier i minister gospodarki Janusz Piechociński poinformował, że w tyskich zakładach Fiata będą wytwarzane nowe modele.
Jak powiedział wicepremier, odbył rozmowy z przedstawicielami włoskiego koncernu. Szczegóły zostaną podane już na początku maja.
Dodajmy, że w ubiegłym roku w Tychach wyprodukowano 295,7 tys. samochodów. Jest to o ponad 15 proc. mniej niż rok wcześniej. Mimo spadku produkcji, Fiat Auto Poland nadal jest największym producentem samochodów w Polsce. W ubiegłym roku przychody FAP ze sprzedaży wyniosły ponad 13,2 mld zł. Dla porównania rok wcześniej było to 14,1 mld zł.
Zobacz podobne artykuły:
„Nigdy nie powstanie elektryczny model 911”
Wiadomości / News
2026.06.26
Pierwszy Maybach Atelier w Europie powstał w...
Wiadomości / Wydarzenia
2026.06.23
Toyota Off‑Road Festival 2026
Moto fanatyk
2026.06.26
Rusza sezon driftingu
Wiadomości / Moto sport
2026.06.26