Nieodpowiedzialne zachowanie kierowcy na przejściu dla pieszych

Niebezpieczne zdarzenie zarejestrowała prywatna kamera.
O dużym szczęściu mogą mówić dwie młode kobiety, które w deszczowy dzień chciały przejść przez oznakowane przejście dla pieszych na ulicy Bohaterów Wojska Polskiego w Krośnie Odrzańskim. Gdy jedna z nich była już na przejściu, tuż za nią przejechał osobowy Seat. Całą sytuację zarejestrowała prywatna kamera. Właściciel monitoringu zgłosił zdarzenie krośnieńskim policjantom. Sprawą zajęli się funkcjonariusze z zespołu do spraw wykroczeń i szybko dotarli do kierowcy, który tego dnia użytkował wytypowany samochód. Mężczyzna w rozmowie z mundurowymi przyznał się do nieodpowiedzialnego zachowania. Za popełnione wykroczenie otrzymał 1500 zł mandat 15 punktów karnych.
źródło: Policja
Zobacz podobne artykuły:
„Nigdy nie powstanie elektryczny model 911”
Wiadomości / News
2026.06.26
Rusza budowa nowego odcinka S10
Wiadomości / News
2026.06.22
Toyota Off‑Road Festival 2026
Moto fanatyk
2026.06.26
Rusza sezon driftingu
Wiadomości / Moto sport
2026.06.26