McLaren przetrwa bez sponsora tytularnego

Zespół z Woking w 2013 r. stracił swojego sponsora - Vodafone i w ubiegłym roku nie zawarł żadnej nowej umowy.
Mimo tego, szef zespołu, Eric Boullier w rozmowie z magazynem f1news.ru zapewnił, że nie szukają desperacko sponsora i mogą przetrwać bez sponsora tytularnego.
"Nawet bez sponsora tytularnego, działalność McLarena jest opłacalna," powiedział Boullier. "W związku z tym, że nie spieszymy się z szukaniem sponsora tytularnego, ponieważ chcemy dokonać właściwego wyboru. Powinien on odpowiadać poziomowi zespołu," - dodał.
Zobacz podobne artykuły:
Rusza sezon driftingu
Wiadomości / Moto sport
2026.06.26
Rajd Akropolu 2026
Wiadomości / Moto sport
2026.06.26
„Nigdy nie powstanie elektryczny model 911”
Wiadomości / News
2026.06.26
Toyota Off‑Road Festival 2026
Moto fanatyk
2026.06.26
„Nigdy nie powstanie elektryczny model 911”
Wiadomości / News
2026.06.26