Kubica znów miał wypadek

W sobotę samochód Roberta Kubicy ponownie wypadł z trasy.
Rajd Wielkiej Brytanii nie jest szczęśliwy dla polskiej załogi. Do pierwszego wypadku doszło wczoraj. Citroen prowadzony przez Roberta wypadł z drogi. Załodze jednak nic się nie stało. Dziś na drugim OS-ie polska załoga miała kolejny wypadek. Jak poinformował zespół Citroen Racing, z załogą jest wszystko w porządku.
Przypomnijmy, że w piątek Kubica jadący z włoskim pilotem Michele Ferrarą Citroenem DS3 WRC nie opanował samochodu na pierwszym OS-ie i dachował. Wypadek wyglądał groźnie, ale załodze nic się nie stało. Pomimo poważnych uszkodzeń auta, Kubica dziś kontynuował rywalizację. Na pierwszym dzisiejszym odcinku Robert Kubica uzyskał dziewiąty czas.
Liderem klasyfikacji generalnej Rajdu Wielkiej Brytanii pozostaje Francuz Sebastien Ogier (VW Polo WRC).
Zobacz podobne artykuły:
Polacy z dubletem w Le Mans
Wiadomości / Moto sport
2026.06.14
Volkswagen Golf w wersji Pure
Wiadomości / News
2026.06.13
Zespół Toyoty przed Le Mans 24h
Wiadomości / Moto sport
2026.06.12
Honda Civic Type R – Japoński hot hatch
Wiadomości / Ciekawostki
2026.06.14
Volkswagen Golf w wersji Pure
Wiadomości / News
2026.06.13
Zespół Toyoty przed Le Mans 24h
Wiadomości / Moto sport
2026.06.12