Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

reklama
Kolejny salon Toyota Professional
kalendarz 12/10 2022

Kolejny salon Toyota Professional

News / Toyota

Nowy salon Toyota Professional Bełchatów to siódma stacja sieci Toyoty wyspecjalizowanej w sprzedaży i obsłudze samochodów dostawczych. Został otwarty przez firmę Auto Podlasie, wieloletniego dealera Toyoty, prowadzącego także salony w Siedlcach, Jaśle i Białej Podlaskiej.

Salon w Bełchatowie zajmuje się sprzedażą samochodów dostawczych Toyoty – modeli PROACE, PROACE CITY i Hilux, oraz prowadzi sprzedaż używanych samochodów osobowych i użytkowych w ramach programu Toyota Plus. Autoryzowany serwis jest przygotowany do obsługi samochodów osobowych i dostawczych oraz do montażu zabudowy pojazdów dostawczych i terenowych. Klienci mogą korzystać także z finansowania, ubezpieczenia, obsługi posprzedażnej oraz szerokiej gamy aut zastępczych.

„Nasza sieć salonów wyspecjalizowanych w samochodach dostawczych staje się coraz silniejsza, wzmacniając pozycję Toyoty na wymagającym rynku aut użytkowych. Siódma stacja Toyota Professional, która powstała w Bełchatowie, to efekt pracy naszego doświadczonego partnera, firmy Auto Podlasie. Ogromne zaangażowanie specjalistów tego jednego z największych dealerów Toyoty, w budowanie siły naszej marki w Polsce, jest dla nas bardzo cenne. Potwierdzeniem bardzo dobrej współpracy między Toyotą i jej siecią dealerską jest pierwsze miejsce dla Toyota Professional w Badaniu Satysfakcji Dealerów ze Współpracy z Importerami, zorganizowanym przez Miesięcznik Dealer, które w tym roku zdobyliśmy po raz drugi z rzędu” – powiedział Tomasz Suliga Regional LCV Manager Toyota Central Europe.

Salony Toyota Professional
Sieć salonów Toyoty wyspecjalizowanych w sprzedaży aut użytkowych powstała w 2019 roku wraz z otwarciem salonów Toyota Professional Wesoła w Warszawie, w Poznaniu i w Zielonej Górze. W kolejnych latach powstały stacje w Gdańsku, Szczecinie i na warszawskim Bemowie. Do 2025 toku sieć Toyota Professional będzie liczyła 16 stacji. Toyota wprowadza standardy dotyczące sprzedaży pojazdów użytkowych wypracowane w wyspecjalizowanych salonach Toyota Professional do działów sprzedaży samochodów dostawczych we wszystkich salonach Toyoty. Polska jest pierwszym krajem, w którym powstały dedykowane salony marki Toyota Professional. Polski oddział Toyoty zrealizował ten projekt na zlecenie europejskiej centrali firmy, która na podstawie doświadczeń polskich specjalistów wprowadzi podobne rozwiązania w całym regionie.
MOTOTRENDY.PL
Źródło: Toyota


Tagi:
Toyota Professional, Auto Podlasie, Auto Podlasie Bełchatów

Zobacz podobne artykuły:

5-gwiazdkowa ARIYA 
kalendarz 30/05 2023

5-gwiazdkowa ARIYA 

Wiadomości / News

2023.05.30

Nissan ARIYA uzyskał maksymalną ocenę 5 gwiazdek oraz osiągnął imponujący ogólny indeks ważony 9,6 w teście Green NCAP.
Gdzie na offroad?
kalendarz 27/05 2023

Gdzie na offroad?

Wiadomości / News

2023.05.27

Jak rozpocząć przygodę z offroadem w Polsce?
Zakaz parkowania hulajnóg elektrycznych na chodnikach
kalendarz 25/05 2023

Zakaz parkowania hulajnóg elektrycznych na chodnikach

Wiadomości / News

2023.05.25

Wiedeń wprowadza zaostrzone zasady.
Najnowsze artykuły:
Czy to koniec Diesla?

Czy to koniec Diesla?

Wiadomości / Gorące tematy

2023.05.30

Skandal związany z fałszowaniem wyników emisji spalin ma ciąg dalszy.
Kajetanowicz rozpoczyna rywalizację w Rajdzie Sardynii 2023

Kajetanowicz rozpoczyna rywalizację w Rajdzie Sardynii 2023

Wiadomości / Moto sport

2023.05.30

Rajdowe Mistrzostwa Świata przenoszą się na Sardynię, gdzie rozegrana zostanie szósta runda tegorocznego kalendarza.
Udany debiut Klary Kowalczyk w FIA Karting Academy

Udany debiut Klary Kowalczyk w FIA Karting Academy

Wiadomości / Moto sport

2023.05.30

Na czeskim torze Steel Ring wystartowały prestiżowe mistrzostwa FIA Karting Academy.