Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

reklama
Klasyczne Triumphy w Lanckoronie
kalendarz 29/04 2015

Klasyczne Triumphy w Lanckoronie

Moto fanatyk

W dniach 15-17 maja w Lanckoronie spotkają się użytkownicy Triumpha Bonneville, Thruxton, Scrambler, a także Thunderbirda i pochodnych.

Udział w imprezie potwierdziło ponad 30 uczestników. Organizator przygotował dla miłośników angielskich dwóch kółek wiele atrakcji. Dzięki firmom Karcher Polska i Motul Polska, każdy po przybyciu w piątek na miejsce, będzie mógł umyć swój motocykl za pomocą myjki ciśnieniowej i środków Motula. Gratis będzie również smarowanie łańcucha. Jeśli z braku czasu któryś z uczestników uzna, że nie może pokonać kilkuset kilometrów, aby dojechać na południe lub wrócić z imprezy, transportem jego motocykla zajmie się partner I Spotkania Klasycznych Triumphów – firma logistyczna CAT Cargo Logistics, która przetransportuje jego pojazd z dowolnego zakątka Polski. Dealer Triumpha w Krakowie i Bielsku-Białej - Eurorider ufunduje z kolei drobne upominki firmowe dla wszystkich uczestników.

Podczas sobotniego przejazdu w okolicach Lanckorony, Żywca, Szczyrku, Wisły i Bielska-Białej uczestnicy odwiedzą m.in. zaporę w Tresnej, Muzeum Motocykli Rdzawe Diamenty w Ustroniu, wjadą na Równicę oraz pojadą do bielskiej centrali Euroridera, gdzie zapoznają się z najnowszą ofertą marki. Wieczorem czeka ich biesiada w Hotelu Modrzewiówka, losowanie nagród ufundowanych przez sponsorów i partnerów imprezy oraz spotkanie z gościem specjalnym. Na niedzielę dzięki uprzejmości wójta Gminy Lanckorona zaplanowano postój na zabytkowym rynku w Lanckoronie, a potem przejazd na krakowski Kazimierz, gdzie uczestnicy zaparkują swoje Triumphy na terenie Muzeum Inżynierii Miejskiej. Trzydniowe spotkanie zakończy wspólny lunch na zabytkowej Barce zacumowanej nad Wisłą tuż przy Kładce Bernatka.

Program zlotu i wszystkie szczegóły informacyjne są dostępne na stronie: ww.klasycznytriumph.pl
 

Zobacz podobne artykuły:

"Powrót do przyszłości" w Audi museum mobile
kalendarz 21/04 2019

"Powrót do przyszłości" w Audi museum mobile

Moto fanatyk

2019.04.21

Trzynaście pojazdów studyjnych i prototypów oraz trzy motocykle wyznaczające historię Audi AG, znalazło się na nowej wystawie w Audi museum mobile w Ingolstadt.
Zlot Stulecia Citroëna
kalendarz 18/04 2019

Zlot Stulecia Citroëna

Moto fanatyk

2019.04.18

Fani marki mają czas tylko do 30 kwietnia, żeby zgłosić zabytkowe modele Citroëna do Zlotu Stulecia (Le Rassemblement du Siècle).
Toyota odpala GR Supra GT Cup
kalendarz 17/04 2019

Toyota odpala GR Supra GT Cup

Moto fanatyk

2019.04.17

Kto będzie najszybszym kierowcą nowej GR Supry?
Najnowsze artykuły:
Kajetanowicz i Szczepaniak – debiutanci Rajdu Argentyny

Kajetanowicz i Szczepaniak – debiutanci Rajdu Argentyny

Wiadomości / Moto sport

2019.04.26

Ruszyła rywalizacja w piątej rundzie Rajdowych Mistrzostw Świata, Rajdzie Argentyny.
39 Rajd Argentyny

39 Rajd Argentyny

Wiadomości / Moto sport

2019.04.25

Tegoroczny cykl Rajdowych Mistrzostw Świata FIA powraca na kontynent amerykański. Piąta runda sezonu odbędzie się w Argentynie.
Lubiak i Borko przed Rajdem Świdnickim

Lubiak i Borko przed Rajdem Świdnickim

Wiadomości / Moto sport

2019.04.25

W najbliższy weekend odbędzie się Rajd Świdnicki. Wśród startujących nie zabraknie Macieja Lubiaka.

Bądź na bieżaco! Zapisz się do newslettera.