Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

reklama
Klasyczne Triumphy w Lanckoronie
kalendarz 29/04 2015

Klasyczne Triumphy w Lanckoronie

Moto fanatyk

W dniach 15-17 maja w Lanckoronie spotkają się użytkownicy Triumpha Bonneville, Thruxton, Scrambler, a także Thunderbirda i pochodnych.

Udział w imprezie potwierdziło ponad 30 uczestników. Organizator przygotował dla miłośników angielskich dwóch kółek wiele atrakcji. Dzięki firmom Karcher Polska i Motul Polska, każdy po przybyciu w piątek na miejsce, będzie mógł umyć swój motocykl za pomocą myjki ciśnieniowej i środków Motula. Gratis będzie również smarowanie łańcucha. Jeśli z braku czasu któryś z uczestników uzna, że nie może pokonać kilkuset kilometrów, aby dojechać na południe lub wrócić z imprezy, transportem jego motocykla zajmie się partner I Spotkania Klasycznych Triumphów – firma logistyczna CAT Cargo Logistics, która przetransportuje jego pojazd z dowolnego zakątka Polski. Dealer Triumpha w Krakowie i Bielsku-Białej - Eurorider ufunduje z kolei drobne upominki firmowe dla wszystkich uczestników.

Podczas sobotniego przejazdu w okolicach Lanckorony, Żywca, Szczyrku, Wisły i Bielska-Białej uczestnicy odwiedzą m.in. zaporę w Tresnej, Muzeum Motocykli Rdzawe Diamenty w Ustroniu, wjadą na Równicę oraz pojadą do bielskiej centrali Euroridera, gdzie zapoznają się z najnowszą ofertą marki. Wieczorem czeka ich biesiada w Hotelu Modrzewiówka, losowanie nagród ufundowanych przez sponsorów i partnerów imprezy oraz spotkanie z gościem specjalnym. Na niedzielę dzięki uprzejmości wójta Gminy Lanckorona zaplanowano postój na zabytkowym rynku w Lanckoronie, a potem przejazd na krakowski Kazimierz, gdzie uczestnicy zaparkują swoje Triumphy na terenie Muzeum Inżynierii Miejskiej. Trzydniowe spotkanie zakończy wspólny lunch na zabytkowej Barce zacumowanej nad Wisłą tuż przy Kładce Bernatka.

Program zlotu i wszystkie szczegóły informacyjne są dostępne na stronie: ww.klasycznytriumph.pl
 

Zobacz podobne artykuły:

Zabytkowe modele Abartha podczas Cesana-Sestriere 2019
kalendarz 13/07 2019

Zabytkowe modele Abartha podczas Cesana-Sestriere 2019

Moto fanatyk

2019.07.13

W dniach 12 - 14 lipca, na górskich zakrętach odbędzie się legendarny włoski wyścig Cesana-Sestriere, organizowany przez Club Torino.
McLaren 720S dla niewielu
kalendarz 10/07 2019

McLaren 720S dla niewielu

Moto fanatyk / Tuning

2019.07.10

McLaren 720S otrzymał nowy zestaw tuningowy od DMC.
Audi na starcie Rajdu Heidelberg Historic
kalendarz 07/07 2019

Audi na starcie Rajdu Heidelberg Historic

Moto fanatyk

2019.07.07

W tym roku rajd samochodów zabytkowych Heidelberg Historic świętuje swoje 25. urodziny.
Najnowsze artykuły:
BMW M2 – nie będzie napędu obu osi, ale…

BMW M2 – nie będzie napędu obu osi, ale…

Wiadomości / News

2019.07.19

BMW potwierdziło, że przygotuje nowe wersje modelu M2.
Coraz więcej wypadków z udziałem rowerzystów

Coraz więcej wypadków z udziałem rowerzystów

Warsztat / Bezpieczeństwo

2019.07.19

Jest szansa na poprawę infrastruktury dla tej grupy użytkowników dróg.
 Suzuki Boxing Night

Suzuki Boxing Night

Wiadomości / News

2019.07.19

Suzuki obejmie mecenatem reprezentantów i reprezentantki Polski, a także stanie się patronem zawodów reprezentacji narodowych pod nazwą Suzuki Boxing Night.

Bądź na bieżaco! Zapisz się do newslettera.