Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

reklama
Honda Adventure Day - podsumowanie
kalendarz 19/09 2020

Honda Adventure Day - podsumowanie

Moto fanatyk / Honda

W pierwszy weekend września Honda zaprosiła użytkowników motocykli tej marki na zlot miłośników jazdy turystycznej i terenowej – Honda Adventure Day.

Spotkanie Hondziarzy zostało zorganizowane przy okazji Rajdu Tukan uważanego za jedną z najlepszych imprez tego typu w Polsce. Uczestnicy zlotu mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności zarówno na asfalcie, jak i w terenie, doceniając przy tym walory widokowe Dolnego Śląska. Jedną z atrakcji była możliwość odbycia jazd testowych modelem Africa Twin udostępnionym przez Hondę w trzech różnych odmianach.

W ramach Rajdu Tukan rozstrzygnięto rywalizację w kategoriach: offroad lekki, offroad ciężki (Enduro) oraz asfalt. Honda była współsponsorem nagród dla zwycięzców poszczególnych kategorii, a także przeprowadziła klasyfikację zawodników, którzy wystartowali w rajdzie na motocyklach Hondy. I tak w klasie motocykli do 570 cc zwyciężył Marcin Kabala, a za nim uplasowali się Grzegorz Czerwiec i Piotr Wojda. W klasie motocykli dwucylindrowych do 1300 cc zwyciężył Tomasz Hadzislawus, a w jeździe po asfalcie najlepiej poradzili sobie Piotr Lorek i Jan Kużdżał, dzieląc się najwyższym podium, Rafał Płaza i Roman Koczur, którzy zajęli ex aequo drugie miejsce oraz Mariusz Skibiński, plasując się na trzeciej pozycji.

Wszystkim uczestnikom zlotu nie brakowało ducha walki i gotowości do wypełniania zadań, pomimo ekstremalnych warunków pogodowych. Wsparciem organizatorów podczas zlotu służyli motocyklowi dealerzy Hondy, a w szczególności firmy RPM Motocykle oraz MCS. Grupa fanów marki – w niezwykłych okolicznościach przyrody i wspaniałej atmosferze – spędziła niezwykły weekend, bogaty w wyzwania i atrakcje.

źródło: Honda


Tagi:
Honda, Honda Adventure Day, Rajd Tukan, Marcin Kabala, Grzegorz Czerwiec, Piotr Wojda, Tomasz Hadzislawus, Piotr Lorek, Jan Kużdżał, Rafał Płaza, Roman Koczur, Mariusz Skibiński

Zobacz podobne artykuły:

 L’Aventure Peugeot – Renowacje słynnych modeli
kalendarz 25/10 2020

L’Aventure Peugeot – Renowacje słynnych modeli

Moto fanatyk

2020.10.25

Z okazji 210-lecia marki Peugeot stowarzyszenie L’Aventure Peugeot rozpoczęło nową działalność ‒ renowację i sprzedaż historycznych aut.
Lamborghini Drive Club na torze Silesia Ring
kalendarz 17/10 2020

Lamborghini Drive Club na torze Silesia Ring

Moto fanatyk

2020.10.17

Potencjał Lamborghini najlepiej sprawdzić na torze. Jeszcze lepiej, gdy można zrobić pod okiem instruktorów, którzy świetnie wiedzą, jak jechać, aby wykrzesać z tych aut maksimum.
Zlot Subaru z rekordem Guinnessa
kalendarz 11/10 2020

Zlot Subaru z rekordem Guinnessa

Moto fanatyk

2020.10.11

Tegoroczny Subiefest 2020 jest jednym z największych dorocznych zlotów entuzjastów Subaru w USA.
Najnowsze artykuły:
Spalił Mercedesa-AMG GT 63 S

Spalił Mercedesa-AMG GT 63 S

Wiadomości / News

2020.10.27

Reklamowy wyczyn czy… Rosyjski blogger spalił swojego Mercedesa-AMG GT 63 S.
 VW Touareg – problem z pasem bezpieczeństwa

VW Touareg – problem z pasem bezpieczeństwa

Wiadomości / News

2020.10.27

Na polskim rynku kampanią naprawczą objętych jest 40 aut.
 Toyota GR Supra GT4 wygrywa na torze w Spa

Toyota GR Supra GT4 wygrywa na torze w Spa

Wiadomości / Moto sport

2020.10.26

Toyota GR Supra GT4 odniosła swoje pierwsze zwycięstwo w klasyfikacji generalnej w cyklu GT4 European Series.

Bądź na bieżaco! Zapisz się do newslettera.