Grzyb zwyciężył w Rajdzie Nadwiślańskim

Grzegorz Grzyb z pilotem Robertem Hundlą wygrali Rajd Nadwiślański, 6. rundę RSMP.
Na kolejnych miejscach podium znaleźli się Bryan Bouffier z Thibault De La Haye oraz Łukasz Habaj z Piotrem Wosiem – obie załogi Ford Fiesta.
Przed kończącym rajd Power Stage w centrum Puław, Grzyb dysponował 9-sekundową przewagę nad Bouffier’em. W trakcie ósmego odcinka specjalnego Bouffier zdołał odrobić do Grzyba ponad 4 sekundy. Jednak Grzyb miał zbyt dużą przewagę.
Łukasz Habaj dziś rano był liderem. Jednak na jednym z OS-ów popełnił błąd, który kosztował go utratę kilkunastu sekund i w efekcie ukończył na trzecim miejscu.
Liderem klasyfikacji mistrzostw nadal pozostaje jednak Bouffier, który ma już na koncie trzy tytuły mistrza Polski (2007-2009).
Do zakończenia sezonu pozostają jeszcze dwie imprezy - Rajd Dolnośląski i Rajd Arłamów.
Foto: rajdnadwislanski.pl
Zobacz podobne artykuły:
Rusza sezon driftingu
Wiadomości / Moto sport
2026.06.26
Rajd Akropolu 2026
Wiadomości / Moto sport
2026.06.26
„Nigdy nie powstanie elektryczny model 911”
Wiadomości / News
2026.06.26
Toyota Off‑Road Festival 2026
Moto fanatyk
2026.06.26
„Nigdy nie powstanie elektryczny model 911”
Wiadomości / News
2026.06.26