Grzegorz Grzyb zwycięzcą Rajdu Arłamów
kalendarz 09/03 2014

Wiadomości / Moto sport

Grzegorz Grzyb i Daniel Siatkowski startujący Skodą Fabia S2000 wygrali 1. Rajd Arłamów.

Dodajmy, że rajd ten stanowił  pierwszą rundę w tegorocznym cyklu Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Drugie miejsce zajęli Łukasz Habaj i Piotr Woś (Mitsubishi Lancer Evo IX R4). Wojciech Chuchała i Sebastian Rozwadowski stanęli na najniższym stopniu podium, przegrywając z konkurentami różnicą 0,3 sekundy.

Kolejne  miejsca zajęli: Maciej Oleksowicz, Tomasz Kuchar oraz Tomasz Kasperczyk. W gronie załóg w samochodach z napędem na jedną oś triumfował Dariusz Poloński w Peugeot 208 VTI. W klasyfikacji 2. dnia zawodów wygrał Oleksowicz przed Chuchałą i Kucharem. Metę osiągnęło 17 załóg, w tym 15 zostało sklasyfikowanych w „generalce”.

źródło: rajdarlamow.pl