Grzegorz Grzyb zwycięzcą Rajdu Arłamów

Grzegorz Grzyb i Daniel Siatkowski startujący Skodą Fabia S2000 wygrali 1. Rajd Arłamów.
Dodajmy, że rajd ten stanowił pierwszą rundę w tegorocznym cyklu Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Drugie miejsce zajęli Łukasz Habaj i Piotr Woś (Mitsubishi Lancer Evo IX R4). Wojciech Chuchała i Sebastian Rozwadowski stanęli na najniższym stopniu podium, przegrywając z konkurentami różnicą 0,3 sekundy.
Kolejne miejsca zajęli: Maciej Oleksowicz, Tomasz Kuchar oraz Tomasz Kasperczyk. W gronie załóg w samochodach z napędem na jedną oś triumfował Dariusz Poloński w Peugeot 208 VTI. W klasyfikacji 2. dnia zawodów wygrał Oleksowicz przed Chuchałą i Kucharem. Metę osiągnęło 17 załóg, w tym 15 zostało sklasyfikowanych w „generalce”.
źródło: rajdarlamow.pl
Zobacz podobne artykuły:
Rusza sezon driftingu
Wiadomości / Moto sport
2026.06.26
Rajd Akropolu 2026
Wiadomości / Moto sport
2026.06.26
„Nigdy nie powstanie elektryczny model 911”
Wiadomości / News
2026.06.26
Toyota Off‑Road Festival 2026
Moto fanatyk
2026.06.26
„Nigdy nie powstanie elektryczny model 911”
Wiadomości / News
2026.06.26