Fiat i jamajscy bobsleiści

Powrót po ponad 20 latach.
Jamajska reprezentacja bobslejów ponownie podjęła współpracę z Fiatem, reklamując najnowszy model Qubo L. Przypomnijmy, że jamajscy bobsleiści zyskali światową sławę po swoim debiucie podczas zimowych igrzysk w Calgary w 1988 r., co stało się inspiracją do powstania filmu "Reggae na lodzie".
Drużyna pojawiła się także w kampaniach reklamowych Fiata Doblò w 2001 i 2010 r. Teraz włoska marka wróciła do pomysłu, by jamajscy sportowcy ponownie reklamowali samochód Fiata./ns/
Foto: Fiat
Zobacz podobne artykuły:
„Nigdy nie powstanie elektryczny model 911”
Wiadomości / News
2026.06.26
Rusza budowa nowego odcinka S10
Wiadomości / News
2026.06.22
Toyota Off‑Road Festival 2026
Moto fanatyk
2026.06.26
Rusza sezon driftingu
Wiadomości / Moto sport
2026.06.26