Dwa nowe Passaty skradzione z fabryki VW

Czy zakłady VW mają słabe zabezpieczenia?
Nowa generacja Passata cieszy się dużym zainteresowaniem. Autu nie mógł się oprzeć złodziej, który wyjechał samochodem przez bramę fabryki, co zarejestrował monitoring.
Według Departamentu Policji w Emden, niezidentyfikowany mężczyzna ukradł samochód z fabryki Volkswagena w tym miesiącu. Złodziej uciekł pojazdem, ale porzucił go chwilę później. Policji na razie nie udało się schwytać podejrzanego.
Dodajmy, że nie jest to pierwsza kradzież nowego Passata. Policja prowadzi śledztwo w sprawie zniknięcia też innego auta w dniu 3 października, ale nie potwierdzono, czy dwa zdarzenia można ze sobą wiązać.
Zobacz podobne artykuły:
„Nigdy nie powstanie elektryczny model 911”
Wiadomości / News
2026.06.26
Pierwszy Maybach Atelier w Europie powstał w...
Wiadomości / Wydarzenia
2026.06.23
Toyota Off‑Road Festival 2026
Moto fanatyk
2026.06.26
Rusza sezon driftingu
Wiadomości / Moto sport
2026.06.26