Czy Raikkonen znów rozstanie się z F1?

Kimi Raikkonen niedawno zapowiedział, że sezon 2015 może być jego ostatnim w F1.
Fiński kierowca Ferrari powiedział, iż w Formule 1 pozostanie do czasu kiedy będzie mu sprawiała przyjemność. Jak dodał: Ferrari to świetne miejsce dla każdego. Co jest zatem powodem takich słów? Raikkonen ma podpisany kontrakt z Ferrari do końca 2015 r. Jak sam zdradził podczas Grand Prix Wielkiej Brytanii na torze Silverstone, po tym okresie prawdopodobnie zakończy swoją karierę w F1.
Po rozstaniu z F1 nie potrafił sobie znaleźć miejsca. Próbował startu w rajdach ale niestety nie osiągał imponujących wyników. Gdy pojawiła się szansa na powrót do F1, wydawało się, że będzie w swoim żywiole. A więc co jest powodem jego załamania?
- Potrzebuję czegoś bardzo specyficznego, aby znów poczuć się dobrze w bolidzie, a w tej chwili nie nam tego. Jeżeli jednak miałbym prawo wyboru, dla którego zespołu chce się ścigać, zawsze wybiorę Ferrari - powiedział. – Nawet jeśli będę w połowie sezonu, odejdę.
Zobacz podobne artykuły:
Rusza sezon driftingu
Wiadomości / Moto sport
2026.06.26
Rajd Akropolu 2026
Wiadomości / Moto sport
2026.06.26
„Nigdy nie powstanie elektryczny model 911”
Wiadomości / News
2026.06.26
Toyota Off‑Road Festival 2026
Moto fanatyk
2026.06.26
„Nigdy nie powstanie elektryczny model 911”
Wiadomości / News
2026.06.26