Chuchała wygrał w Świdnicy
kalendarz 13/04 2014

Wiadomości / Moto sport

Wojciech Chuchała z pilotem Sebastianem Rozwadowskim zwyciężyli w klasyfikacji generalnej Rajdu Świdnickiego.

Startujący Fordem Fiesta R5 wygrali dziesięć z dwunastu odcinków specjalnych rajdu, stanowiącego drugą rundę Mistrzostw Polski. Dodajmy, że wygrana w Świdnicy to jego pierwsze zwycięstwo w mistrzostwach kraju.

Drugie miejsce, (strata 36,2 s.) zajęli Grzegorz Grzyb z Danielem Siatkowskim (Skoda Fabia S2000), jednocześnie najszybsi na dwóch OS-ach, a na trzeciej pozycji znaleźli się Tomasz Kuchar i Daniel Dymurski (Peugeot 207 S2000).

Ubiegłoroczny triumfator - Kajetan Kajetanowicz – był nieobecny. W tym roku zaplanował starty w Mistrzostwach Europy.