Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

reklama
Audi e-tron w Porcie Lotniczym Monachium
kalendarz 03/01 2019

Audi e-tron w Porcie Lotniczym Monachium

Ciekawostki / Audi

Nowe Audi e-tron gwiazdą „escape room’u”.

W Porcie Lotniczym Monachium pojawiła się specjalnie stworzona gra strategiczna, której sercem jest nowe Audi e-tron. We wnętrzu „escape room’u” wszyscy miłośnicy gier i marki mogą bawić się i odkrywać pierwszy w pełni elektryczny model Audi oraz szerzej tematykę mobilności elektrycznej. „Escape room” będzie funkcjonował w tym miejscu do połowy marca, a zlokalizowany jest na terenie strefy „myAudi Sphere”.

Uczestnicy zabawy, poruszając się po zamkniętych pomieszczeniach polują na wskazówki i rozwiązują serię zadań, z których wiele związanych jest z techniką nowego Audi e-tron. Wszystkie z nich koncentrują się wokół zagadki dotyczącej eksperta, który pracował nad tym modelem. Elektryczny samochód wyposażony m.in. w opcjonalne wirtualne lusterka zewnętrzne, jest częścią przygody i kluczem do rozwiązania całej układanki. By stworzyć najbardziej „elektryzującą” rozrywkę działającą na wszystkie zmysły, jej twórcy wzbogacili grę o efekty dźwiękowe i efektowne symulacje świetlne.

Jednocześnie, również w Porcie Lotniczym Monachium, w znajdującym się tam Centrum Szkoleniowym Audi, prowadzone są szkolenia „Central Launch Training – Audi e-tron” przeznaczone dla organizacji sprzedażowych z całego świata. Ponad 9500 osób ze wszystkich zakątków globu poznaje tu Audi e-tron za pomocą statycznych i dynamicznych modułów, ucząc się szczegółów dotyczących technologii, rozwiązań technicznych i całego ekosystemu tego nowego, elektrycznego samochodu. Uczestnicy szkolenia doświadczają też właściwości jezdnych auta na specjalnie w tym celu zbudowanym, krytym torze off-roadowym.

Rezerwacji wizyty w myAudi Sphere można dokonać pod adresem http://www.audie-tronroom.de/ lub za pośrednictwem innych cyfrowych kanałów Audi np. przez www.audi.com/e-tron-room. /oprac. ns/

Foto: Audi


Tagi:
Audi, Audi e-tron

Zobacz podobne artykuły:

Jaguar XE SV Project 8 pobił własny rekord Nurburgringu
kalendarz 16/08 2019

Jaguar XE SV Project 8 pobił własny rekord Nurburgringu

Wiadomości / Ciekawostki

2019.08.16

Jaguar opublikował wyniki z kolejnej próby bicia rekordu toru Nurburgring przez model Project XE SV 8. Tym razem wyniósł on 7 min i 18,361.
Audi zrezygnuje z A3 Cabriolet?
kalendarz 12/08 2019

Audi zrezygnuje z A3 Cabriolet?

Wiadomości / News

2019.08.12

Samochód może nie doczekać się następcy.
Sportowy kamper Toyoty
kalendarz 11/08 2019

Sportowy kamper Toyoty

Wiadomości / Ciekawostki

2019.08.11

Duże sportowo-turystyczne coupe, które jednocześnie może pełnić rolę praktycznego domu na kółkach?
Najnowsze artykuły:
Inwestycja Groupe PSA w Gliwicach

Inwestycja Groupe PSA w Gliwicach

Wiadomości / News

2019.08.20

Trwa budowa nowego zakładu mającego od 2021 r. produkować duże samochody dostawcze dla marek Peugeot, Citroën, Opel i Vauxhall.
VW ID.R na Tianmen Mountain Big Gate Road

VW ID.R na Tianmen Mountain Big Gate Road

Wiadomości / News

2019.08.20

2 września br. Volkswagen ID.R podejmie kolejną próbę pobicia rekordu. Tym razem w niezwykłym krajobrazowo miejscu.
Kobiety na zakupach… używanego auta

Kobiety na zakupach… używanego auta

Warsztat / Eksploatacja

2019.08.20

Na co kobiety zwracają uwagę decydując się na zakup używanego samochodu?

Bądź na bieżaco! Zapisz się do newslettera.