Alonso przejdzie badania lekarskie

Fernando Alonso przejdzie testy medyczne prowadzone przez FIA w najbliższą niedzielę.
Informację na ten temat podał Sky Italia. Hiszpański zawodnik musi przejść niezbędne badania ażeby otrzymać zgodę na start w Grand Prix Malezji.
Przypomnijmy, że prawie miesiąc temu reprezentant zespołu McLaren-Honda miał groźnie wyglądający i nieco tajemniczy wypadek na torze w Hiszpanii. Alonso natychmiast został przewieziony do szpitala. Jak stwierdzono, doznał wstrząśnienia mózgu.
Alonso przygotowuje się do udziału w najbliższym wyścigu 22 marca w Malezji. W środę trenował na symulatorze w siedzibie McLarena w Woking. Ponadto ćwiczy procedury wyścigowe – tak przynajmniej oznajmił brytyjski zespół. Tymczasem sam Alonso napisał na swoim profilu: "Mam dzisiaj wielki dzień."
Zobacz podobne artykuły:
Rusza sezon driftingu
Wiadomości / Moto sport
2026.06.26
Rajd Akropolu 2026
Wiadomości / Moto sport
2026.06.26
„Nigdy nie powstanie elektryczny model 911”
Wiadomości / News
2026.06.26
Toyota Off‑Road Festival 2026
Moto fanatyk
2026.06.26
„Nigdy nie powstanie elektryczny model 911”
Wiadomości / News
2026.06.26