Moto sport

Mistrzowski duet

Wiadomości / Moto sport

2018.11.13

Lewis Hamilton z zespołu Mercedesa wygrał po raz drugi wyścig o Grand Prix Brazylii.
Ile zarobił Mistrz Polski Kia Platinum Cup?

2018.11.10

Sezon Kia Platinum Cup 2018 przeszedł do historii. Mistrzowskie tytuły zostały rozdane.
15-letni Polak na francuskim torze Paul Ricard

2018.11.08

Zakończenie rozgrywek Clio Cup 2018.
Kierowcy F1 chcą kamer i ekranów zamiast tradycyjnych lusterek

2018.11.05

Mimo, że w przyszłym roku zostaną wprowadzone zmienione lusterka w bolidach F1, kamery zostały już zaproponowane jako rozwiązanie alternatywne, które ma zwiększyć widoczność.
Marcin Słobodzian piąty na Lausitz Rallye

2018.11.04

Załoga Subaru Poland Rally Team zajęła najwyższe miejsce wśród startujących w rajdzie Polaków.
Ładniak na torze Paul Ricard

2018.11.02

W najbliższy weekend 15-letni Szymon Ładniak wystartuje w finałowej rundzie wyścigowego pucharu Clio Cup Central Europe.
VW Polo GTI R5 – Udany debiut

2018.10.31

W pierwszym starcie nowy samochód VW zakończył rywalizację na podium.
Jan Kopecký z tytułem w WRC 2

2018.10.30

W Rajdzie RACC Katalonia, 18-letni Kalle Rovanperä wspólnie z pilotem Jonne Halttunenem zwyciężyli nad tegorocznym mistrzem WRC 2, Janem Kopeckym.
Lewis Hamilton z piątym tytułem mistrza

2018.10.29

Brytyjczyk w niedzielnym wyścigu o Grand Prix Meksyku zapewnił sobie piąty z rzędu tytuł mistrzowski w F1.

Bądź na bieżaco! Zapisz się do newslettera.