Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

reklama
Audi City Warszawa, czyli wirtualny salon Audi
kalendarz 09/10 2018

Audi City Warszawa, czyli wirtualny salon Audi

Wydarzenia / Audi

To pierwsze takie miejsce w Polsce po Londynie, Paryżu, Berlinie, Pekinie, Istambule i Moskwie.

W poniedziałek 8 października, przy stołecznym Placu Trzech Krzyży, ruszył pierwszy w Polsce ekskluzywny salon Audi City. Ten istniejący w rzeczywistości, a mimo to wirtualny salon, prezentuje w cyfrowej formie całą paletę modelową marki, a dodatkowo zapewnia osobistego doradcę i obsługę na wysokim poziomie. Koncepcja salonu łączy zalety tradycyjnej sprzedaży, z całą gamą cyfrowych innowacji.

Miejsca, w których powstały salony Audi City to najbardziej prestiżowe lokalizacje w centrach światowych metropolii – w przypadku Warszawy jest to Plac Trzech Krzyży. Na niedużej powierzchni salonu prezentowane są wszystkie modele znajdujące się w gamie sprzedażowej Audi. Prezentacja jest cyfrowa, wirtualna, choć dzięki nowoczesnej technice poczuć się można, jakby oglądało się prawdziwy samochód.

„Motoryzacyjny świat szybko się zmienia, a wraz z nim zmieniają się oczekiwania i potrzeby ludzi związane z kupnem samochodu segmentu premium. Dziewięciu na dziesięć klientów chcących dziś kupić nowe auto najpierw zasięga informacji o nim w internecie” - mówi Przemysław Schwarz – dyrektor marketingu Audi w Polsce. „Oceny produktów i marek w sieciach społecznościowych, są dziś jednym z najważniejszych źródeł pozyskiwania informacji, a ich forma i ilość są właściwie nieograniczone.”

Warszawski salon Audi City to dwa piętra o łącznej powierzchni 530 m kw. Centralnym elementem salonu są dwa specjalne pomieszczenia, tzw. Customer Private Lounge i jedna otwarta przestrzeń – Customer Lounge, w których zamontowano najnowsze wersje ekranów o przekątnej 98 cali z funkcjonalnością wirtualnej rzeczywistości (VR), na których klienci, mając do wyboru miliony możliwości, mogą skonfigurować samochód swoich marzeń. Na ekranach wyświetli się wtedy prawie identyczny z rzeczywistym obraz wymarzonego Audi. Nawet najdrobniejsze szczegóły wyposażenia są pokazywane w najwyższej rozdzielczości i z precyzją.

„W warszawskim salonie Audi City istnieje również możliwość obejrzenia realnego samochodu marki Audi. Specjalne miejsce przeznaczyliśmy na wystawienie trzech, czterech pojazdów symbolizujących całą gamę aut z czterema pierścieniami w logo, również tych spod znaku Audi Sport i Audi e-tron” – podkreśla Schwarz. „Dodatkowo, na dwóch „video ścianach”, z których każda składa się z dziewięciu 55-calowych ekranów, wyświetlane będą materiały dotyczące najnowszych modeli Audi.”

Dodajmy, że Audi jest światowym pionierem cyfrowej sprzedaży samochodów segmentu premium. Pierwsze Audi City powstało w 2012 r. w Londynie, a następne, w kolejnych latach uruchamiane były w Pekinie, w Berlinie, Paryżu, Stambule, w Moskwie, a teraz w Warszawie.

Zarządzaniem Audi City zajmuje się Porsche Inter Auto – spółka prowadząca dwa salony Audi w Warszawie – Porsche Połczyńska i Audi Centrum Warszawa Okęcie./oprac. ns/


Tagi:
Audi, Audi City, Audi City Warszawa, wirtualny salon Audi

Zobacz podobne artykuły:

Elektryczne taksówki Volkswagena
kalendarz 13/11 2018

Elektryczne taksówki Volkswagena

Wiadomości / Wydarzenia

2018.11.13

Na targach taksówkarskich w Kolonii, VW zaprezentował bezemisyjne vany z napędem elektrycznym.
Audi TT jako czterodrzwiowe coupe?
kalendarz 12/11 2018

Audi TT jako czterodrzwiowe coupe?

Wiadomości / News

2018.11.12

Model zaprezentowany w 2014 r. w Paryżu jako pojazd studyjny, może trafić do produkcji.
Fiat 500 Collezione na mediolańskim wybiegu
kalendarz 09/11 2018

Fiat 500 Collezione na mediolańskim wybiegu

Wiadomości / Wydarzenia

2018.11.09

W słynnym, eleganckim domu towarowym Rinascente w Mediolanie, odbyła się prezentacja Fiata 500 Collezione, specjalnej serii modelu inspirowanej odcieniami jesieni.
Najnowsze artykuły:
Lancie wszechczasów

Lancie wszechczasów

Moto fanatyk

2018.11.15

Przygotowaliśmy listę dziesięciu modeli, które odegrały największą rolę w dotychczasowej historii tej firmy.
Z szuflady Wiesława Mrówczyńskiego …

Z szuflady Wiesława Mrówczyńskiego …

Moto nostalgia

2018.11.15

…Wtedy tymi gigantami interesował się cały świat. Rajd Londyn-Sydney wiodący drogami i bezdrożami trzech kontynentów zainspirował i zgromadził na starcie wszystkich najlepszych liczących się wtedy rajdowców.
Volkswagen Tarok Concept – Młodszy brat Amaroka

Volkswagen Tarok Concept – Młodszy brat Amaroka

Prezentacje / Concept Cars

2018.11.15

VW planuje powiększyć swoją gamę aut o kolejnego pickupa. Na razie jest to pojazd studyjny, ale…

Bądź na bieżaco! Zapisz się do newslettera.